Home

Delegat potrdite kovinski pga nacionalni kazalnik rezultatov Odločba Objekti srečen sem

študentski
študentski

kultura.znm.si > PROGRAM > SEM GLASBA, SEM MESTO > SGSM 2022 > 4.  MEDNARODNO PEVSKO TEKMOVANJE SGSM 2022
kultura.znm.si > PROGRAM > SEM GLASBA, SEM MESTO > SGSM 2022 > 4. MEDNARODNO PEVSKO TEKMOVANJE SGSM 2022

Pia Babnik osvojila odlično drugo mesto ekipno in 20.mesto posamezno na LET  turnirju v ZDA
Pia Babnik osvojila odlično drugo mesto ekipno in 20.mesto posamezno na LET turnirju v ZDA

Potres - 460-Celotna Knjiga-1271-1-10-20210322 | PDF

437 Število umrlih v času vročinskih valov po diagnozah, spolu, starostnih  skupinah ter mestnem in podeželskem okolju, za S
437 Število umrlih v času vročinskih valov po diagnozah, spolu, starostnih skupinah ter mestnem in podeželskem okolju, za S

9 MEDNARODNO SODELOVANJE

Na delu še U16, selektor Gornjec zbral reprezentanco | Košarka.si - Vodilni  slovenski košarkarski portal
Na delu še U16, selektor Gornjec zbral reprezentanco | Košarka.si - Vodilni slovenski košarkarski portal

NA KOSILU: Gregor Krušič, poslovnež in direktor Teniške zveze Slovenija -  Svet kapitala
NA KOSILU: Gregor Krušič, poslovnež in direktor Teniške zveze Slovenija - Svet kapitala

KZS - #mojtim v generalki pred svetovnim prvenstvom ugnal Japonsko

Pokal Slovenije 2023/2024 – Kegljaška zveza Slovenije

Gasilci s hokejskim turnirjem v Ankaranu dobrodelni za varno hišo na Krasu  - Primorske novice
Gasilci s hokejskim turnirjem v Ankaranu dobrodelni za varno hišo na Krasu - Primorske novice

Finale DP U23 – Dvojni naslov za Teo Repnik, pri fantih najboljša Ponebšek  in Pašić – Kegljaška zveza Slovenije
Finale DP U23 – Dvojni naslov za Teo Repnik, pri fantih najboljša Ponebšek in Pašić – Kegljaška zveza Slovenije