BADMINTONSKI KLUB OLIMPIJA

V U13 polfinale, v U15 četrtfinale, derbi U19 v Ljutomeru

Športni park Trzin - Taubi | Tenis club | Court reservation system

Planinsko društvo Onger Trzin

Na Občinskem tekmovanju v košarki za mlajše deklice zmagala ekipa OŠ Trzin  - domžalec.si
Na Občinskem tekmovanju v košarki za mlajše deklice zmagala ekipa OŠ Trzin - domžalec.si

NADLER - Badminton loparji

BK Mengeš na 11. državnem veteranskem prvenstvu RS | Domžalsko-kamniške  NOV!CE
BK Mengeš na 11. državnem veteranskem prvenstvu RS | Domžalsko-kamniške NOV!CE

Mengšani osvojili 6 naslovov državnih prvakov v badmintonu za leto 2022. |  Domžalske novice na najdi.si novicah
Mengšani osvojili 6 naslovov državnih prvakov v badmintonu za leto 2022. | Domžalske novice na najdi.si novicah

BADMINTON – intenzivni treningi na Danskem v družbi olimpijskega in  svetovnega prvaka! | Domžalsko-kamniške NOV!CE
BADMINTON – intenzivni treningi na Danskem v družbi olimpijskega in svetovnega prvaka! | Domžalsko-kamniške NOV!CE

Badminton klub Mengeš: za nami sta še dva rekreativna turnirja v  badmintonu, ki štejeta za ligo Pod kamniškimi alpami – PKA |  Domžalsko-kamniške NOV!CE
Badminton klub Mengeš: za nami sta še dva rekreativna turnirja v badmintonu, ki štejeta za ligo Pod kamniškimi alpami – PKA | Domžalsko-kamniške NOV!CE

Badminton - BIT Center Hotel Ljubljana

Folklora – Turistično društvo Kanja Trzin

Judo: Lendavčanke na stopničkah, badminton: Bron v Dubrovniku -  Lendavainfo.com
Judo: Lendavčanke na stopničkah, badminton: Bron v Dubrovniku - Lendavainfo.com

Žogica letela kar 414 km/h | 24ur.com

badminton TRZIN - iskanje na zemljevidu najdi.si

Domžalčanki Julija in Lea odlični na badminton turnirju za državno lestvico  | Domžalske novice na najdi.si novicah
Domžalčanki Julija in Lea odlični na badminton turnirju za državno lestvico | Domžalske novice na najdi.si novicah

Fantje odbojka (starejši dečki) – finale osnovnih šol domžalske regije |  Osnovna šola Mengeš
Fantje odbojka (starejši dečki) – finale osnovnih šol domžalske regije | Osnovna šola Mengeš